Loading Evenemang

Att lyfta sig själv och andra – Tomas Gunnarsson

25 mars, 2026 kl 18:30 - 21:30

Profilbild_Tomas hög

Den perfekta föreställningen för dig som vill ha en energiboost, öka din kunskap om hur du kan leda dig själv och skapa bra relationer tillsammans med andra, samt få konkreta redskap som du kan använda direkt efter föreställningens slut.

Både skratt och allvar utlovas i en härlig mix då Tomas med sprudlande entusiasm bjuder på sig själv och sina livshistorier. Dessutom får du på ett lättsamt sätt ta del av de senaste rönen från den moderna psykologin. En perfekt föreställning för såväl privatpersoner, som arbetsgrupper och företag.

Några punkter ur föreställningen:

  • Tre-stegs-modell hur du hanterar kritik och anklagelser (även energitjuvar).
  • Gå som vinnare ur motgångar.
  • Hur du får bra och hållbara relationer.

Recensioner

”Jag kan från hjärtat varmt rekommendera andra att verkligen gå och se denna föreställning. En härlig kombination av glädje, pepp, humor och allvar”.

”Briljant!! Fantastiskt lärorik och rolig föreställning. Känner mig rik på idéer och sätt att hantera vardagen, mig själv och människorna i den. Stort tack! Tomas är grym”.

Välkommen!

Mer info

Datum: 25 mars, 2026 kl 18:30 - 21:30
Plats: Folkets Hus, Teatersalongen
Adress: Sjögatan 5
Motala, 591 50 Sweden
Telefon: 0141-480 50
E-mail: support@tomasgunnarsson.se
Pris: 475:-
Arrangör: Tomasgunnarsson.se
Telefonnummer arrangör: finns ej

Hittar du inte vad du söker?